DE PANNA! STERRENTEAMDAGEN GAAN DOOR!

Tijdens onze voetbaldagen voetbal je lekker in de buitenlucht.

 

Uiteraard zijn er ook tijdens ons evenement de nodige dingen aangepast om te voldoen aan de richtlijnen van het RIVM.

 

Klik hier voor alle aangepaste maatregelen die gelden tijdens alle PANNA! Sterrenteamdagen.

 

Agenda

Let op! Het programma per locatie kan starten in de ochtend (10.00 u - 14.45 u) of starten in de middag (14.30 u - 19.15 u).  

Kijk goed per locatie of de PANNA! Sterrenteamdag start in de ochtend of in de middag. 

 

PANNA! Sterrenteamdag programma
Start ochtend

PANNA! Sterrenteamdag programma
Start middag

10.00u - Aanmelden + ontvangst voetbaltenues 14.30u - Aanmelden + ontvangst voetbaltenues
10.30u - Voetbalquiz 15.00u - Voetbalquiz
10.45u - Start training deel 1 15.15u - Start training deel 1
12.00u - Pauze 16.30u - Pauze 
12.15u - Start training deel 2 16.45u - Start training deel 2
13.45u - Uitdelen goodiebags en bekendmaking
van finalisten
18.15u - Uitdelen goodiebags en bekendmaking
van finalisten
14.00u - Einde 18.30u - Einde

v.v. Belfeldia

maandag 19 oktober 2020
Start ochtend

10.00u - 14.45u

s.v. AWC Wijchen

maandag 19 oktober 2020
Start ochtend

10.00u - 14.45u

UVV Voetbal Utrecht

dinsdag 20 oktober 2020
Start ochtend

10.00u - 14.45u

v.v. Van Nispen

woensdag 21 oktober 2020
Start ochtend

10.00u - 14.45u

MMC Weert

woensdag 21 oktober 2020
Start ochtend

10.00u - 14.45u

MASV Arnhem

donderdag 22 oktober 2020
Start ochtend

10.00u - 14.45u

SDC Putten

donderdag 22 oktober 2020
Start ochtend

10.00u - 14.45u

DAW Schaijk

vrijdag 23 oktober 2020
Start ochtend

10.00u - 14.45u

Deze PANNA! Sterrenteamdagen hebben al plaatsgevonden

v.v. Ruinerwold

vrijdag 16 oktober 2020

DESZ Zwartsluis

vrijdag 16 oktober 2020

Achilles'29

vrijdag 16 oktober 2020

JVC Dedemsvaart

donderdag 15 oktober 2020

CSV '28 Zwolle

donderdag 15 oktober 2020

FC Weesp

woensdag 14 oktober 2020

v.v. Zuidhorn

woensdag 14 oktober 2020

vv Winsum

dinsdag 13 oktober 2020

IJ.V.V. IJsselmuiden

maandag 12 oktober 2020

RKHVV Huissen

woensdag 7 oktober 2020

s.v. BLC Den Bosch

woensdag 23 september 2020

SCP Puiflijk

woensdag 16 september 2020

DCS Zevenaar

woensdag 16 september 2020

v.v. Twenthe Goor

woensdag 9 september 2020

v.v. Bieslo

zaterdag 29 augustus 2020

S.C. Amelandia

woensdag 12 augustus 2020

v.v. Geel Wit

woensdag 5 augustus 2020

v.v. GVA

zaterdag 11 juli 2020

JVC Cuijk

zondag 28 juni 2020